


Energooszczędny zestaw wodoodpornych kompaktowych lamp LED o mocy 3 x 0,5 W.
Resun King to nowoczesny zestaw fontannowy oparty na wyjątkowo enegrooszczędnej pompie (10W) o dużej wydajności. Pompa wyposażona jest w filtr gąbkowy.
W zestawie znajduję się zestaw dysz wylotowych o różnych konfiguracjach ustawień wylotu wody. Komplet KING umożliwia szybkie stworzenie pięknej fontanny w każdym zbiorniku wodnym.
Resun King to nowoczesny zestaw fontannowy oparty na wyjątkowo enegrooszczędnej pompie (5W) o dużej wydajności. Pompa wyposażona jest w filtr gąbkowy. W zestawie znajduję się zestaw dysz wylotowych o różnych konfiguracjach ustawień wylotu wody. Komplet KING umożliwia szybkie stworzenie pięknej fontanny w każdym zbiorniku wodnym.
Miska w prawdziwym solidnym kamieniu na olejki eteryczne z przeznaczeniem do sauny w aromaterapii. Zdecydowanie najlepszy sposób na uwalnianie zapachów, gdyż miska znajduje się wśród innych kamieni osiągając odpowiednią temperaturę. Łatwa w użyciu i niezniszczalna.
Automatyczny karmnik - wyrzutnia. Potrafi podać pokarm na odległość 100 cm. Jest całkowicie wodoodporny i programowalny. Zasilany na akumulator, który podładujesz dzięki zasilaczowi z zestawu. Czas działania na pełnej baterii 180dni.
Pompa o wysokiej wydajności. Dedykowana do zasilania kaskad, systemów filtracyjnych, fontann, strumieni itp. stosowanych w oczkach wodnych. Może pracować w płytkim zanurzeniu. Toleruje brudną wodę.
Pompa o wysokiej wydajności. Dedykowana do zasilania kaskad, systemów filtracyjnych, fontann, strumieni itp. stosowanych w oczkach wodnych. Może pracować w płytkim zanurzeniu. Toleruje brudną wodę.
Pompa o wysokiej wydajności. Dedykowana do zasilania kaskad, systemów filtracyjnych, fontann, strumieni itp. stosowanych w oczkach wodnych. Może pracować w płytkim zanurzeniu. Toleruje brudną wodę.
Grech CDF to wszechstronna, profesjonalna pompa przeznaczona do użytku jako pompa obiegowa, oczkach wodnych, fontannach, kaskadach, stawach itp.
Pompa posiada wysoką wydajność na poziomie 3600l/h, przy znakomicie niskim zużyciu prądu, jedynie 20W. Ten fenomenalny stosunek wydajności do poboru prądu, jest wybitym ewenementem wśród pomp obiegowych.
Grech CDF to wszechstronna, profesjonalna pompa przeznaczona do użytku jako pompa obiegowa, oczkach wodnych, fontannach, kaskadach, stawach itp. Pompa posiada wysoką wydajność na poziomie 5200l/h, przy znakomicie niskim zużyciu prądu, jedynie 40W. Ten fenomenalny stosunek wydajności do poboru prądu, jest wybitym ewenementem wśród pomp obiegowych.
Kolorowe oświetlenie LED ogrodowe i do oczka wodnego. Jest całkowicie wodoodporne i może pracować w pełnym zanurzeniu. Zestaw posiada możliwość wbicia w lampek ziemię na szpice lub montaż na ciężkiej podstawce. Ruchoma głowica światła i długi przewód zasilający dają Ci sporo możliwości. W zestawie 3 lampki i kolorowe szkiełka.
Grech CTP to wszechstronna, profesjonalna pompa przeznaczona do użytku jako pompa obiegowa, oczkach wodnych, fontannach, kaskadach, stawach itp.
Pompa posiada wysoką wydajność na poziomie 3000l/h, przy znakomicie niskim zużyciu prądu, jedynie 10W. Ten fenomenalny stosunek wydajności do poboru prądu, jest wybitym ewenementem wśród pomp obiegowych.
Grech CTP to wszechstronna, profesjonalna pompa przeznaczona do użytku jako pompa obiegowa w zbiornikach morskich, oczkach wodnych, fontannach, kaskadach, stawach itp.
Pompa posiada wysoką wydajność na poziomie 3000l/h, przy znakomicie niskim zużyciu prądu, jedynie 10W. Ten fenomenalny stosunek wydajności do poboru prądu, jest wybitym ewenementem wśród pomp obiegowych.
W pełni wyposażony zestaw fontanny pływającej. Jego głównym zadaniem jest odpowiednie napowietrzenie oczka wodnego czy stawu, poprzez wysoką i szeroką fontannę wodną. Zasilany jest pompą o wysokiej wydajności 20.000l/h i energooszczędnym silniku 90W.
Urządzenie "wszystko w jednym". Fontanna i filtr wody, a do tego możesz, lecz nie musisz zasilić np: mały wodospad za pomocą tego urządzenia jednocześnie. W zestawie znajdziemy między innymi różne końcówki wylotowe fontanny - dla różnych efektów wodnych, trójnik z regulacja przepływu na wodospad, złączki na węże itp. Sercem urządzenia jest niezawodna pompa wody Sunsun o wydajności 1000l/h.
Urządzenie "wszystko w jednym". Fontanna i filtr wody, a do tego możesz, lecz nie musisz zasilić np: mały wodospad za pomocą tego urządzenia jednocześnie. W zestawie znajdziemy między innymi różne końcówki wylotowe fontanny - dla różnych efektów wodnych, trójnik z regulacja przepływu na wodospad, złączki na węże itp. Sercem urządzenia jest niezawodna pompa wody Sunsun o wydajności 2000l/h.
Pływający filtr powierzchniowy z gąbką i zestawem fontannowym w jednym. Tym prostym urządzeniem nie tylko pozbędziesz się zanieczyszczeń unoszących się na powierzchni wody, ale również napowietrzysz oczko wodne i dodasz mu uroku dzięki przewspaniałej fontannie z różnymi końcówkami wylotowymi.
Moc, wydajność niezawodność - tak w skrócie można opisać pompę wody GRECH Turbo CMP. Pompa jest ciężka, prosta w budowie, a do tego posiada wpływ nowoczesności jak ulepszony wirnik, zabezpieczenie przed przegrzaniem "praca na sucho" i do tego jest wysoko energooszczędna! Jeżeli szukasz woła roboczego o wysokiej efektywności, który Cię nie zrujnuje finansowo rachunkami za prąd, to właśnie jest ta pompa.
SunSun ACO-001 to kompletny zestaw napowietrzający do stawu i oczka wodnego. Pompa powietrza wchodząca w skład zestawu wyposażona została w silnik elektryczny o prostej i niezawodnej konstrukcji tłoczkowej, wykonanej z materiałów o podwyższonej wytrzymałości. Skład zestawu zawiera wszystkie potrzebne elementy, zestaw jest gotowy do użytku.
Pompa napowietrzająca przystosowana do użytku w akwariach, stawach i oczkach wodnych. Wyposażona w silnik elektryczny o prostej i niezawodnej konstrukcji tłoczkowej, wykonanej został z materiałów o podwyższonej wytrzymałości na zużycie.
Kompaktowy i solidny zestaw napowietrzający oparty na wydajnej pompie tłokowej SunSun ACO-002, przeznaczony do efektywnego natleniania wody w akwariach, oczkach wodnych, zbiornikach hodowlanych oraz systemach hydroponicznych. Idealny dla użytkowników poszukujących niezawodnego i gotowego do pracy rozwiązania.
Pompa napowietrzająca przystosowana do użytku w akwariach, stawach i oczkach wodnych. Wyposażona w silnik elektryczny o prostej i niezawodnej konstrukcji tłoczkowej, wykonanej został z materiałów o podwyższonej wytrzymałości na zużycie.