Darmowa    wysyłka   za    zakupy    powyżej    149 zł

Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Elektronika » Sieci światłowodowe » Patchcord » Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m
paczkomaty 24/7

przedpłata - już od 15 zł
wysyłka 3-5 dni roboczych

alt
przedpłata - 18 zł
pobranie - 24 zł
wysyłka w 24h
  • tpay.com
  • Paynow
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1mQoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m-1196376Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m-1196377
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m-1196376
Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m-1196377

Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - ST/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

Qoltec

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 18,00 zł

Numer katalogowy: qlt54059

Kod producenta: 54059

Stan magazynowy:

Kod EAN: 5901878540597

Waga: 0,04 kg

Cena: 16,47 zł / szt.

iLeasing
iRaty
Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 17 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Opis produktu

Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Schemat patchcorda

1. Kabel światłowodowy: konstrukcja ścisłej tuby ze standardem G652D z włóknem aramidowym jako wzmocnieniem, które cechuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością, absorpcją energii, odpornością termiczną oraz lekkością, a także 3.0 mm zewnętrzna niepalna powłoka kabla (LSZH), która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. 2. Zakończenie: złącza SC/UPC – ST/UPC.

Zaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.



  • Producent: Qoltec
  • Rodzaj patchcorda: Jednomodowy
  • Rodzaj złączy: SC/UPC - ST/UPC
  • Typ włókna: 9/125
  • Standard włókna: G652D
  • Typ transmisji światłowodowej: Duplex
  • Tłumienność: <0.3 dB
  • Kolor: Żółty
  • Powłoka: LSZH
  • Straty odbiciowe: >55 dB
  • Element wzmacniający: Włókno aramidowe
  • Średnica pola modu: 9 µm
  • Średnica płaszcza włókna: 125 µm
  • Średnica kabla: 3.0 mm
  • Długość kabla: 1 m
  • Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
  • Głębokość / Długość opakowania [mm]: 200
  • Szerokość opakowania [mm]: 20
  • Wysokość opakowania [mm]: 250
  • Opakowanie: Polybag
  • Waga netto [kg]: 0.0340
  • Waga brutto [kg]: 0.0390
  • Gwarancja: 24 miesiące

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZGADZAM SIĘ