Darmowa    wysyłka   za    zakupy    powyżej    199 zł

Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
paczkomaty 24/7

przedpłata - już od 15 zł
wysyłka 3-5 dni roboczych

alt
przedpłata - 18 zł
pobranie - 24 zł
wysyłka w 24h
  • tpay.com
  • Paynow
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Złącza

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Qoltec Klips do złączy LC

Qoltec Klips do złączy LC

0,83 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54457
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Element do łączenia światłowodów LC Waga netto:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Klips do złączy SC

Qoltec Klips do złączy SC

1,11 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54460
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Zawartość opakowania: Element do łączenia światłowodów SC Waga netto: 0,0010 kg Waga brutto:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Klips do złączy SC/APC

Qoltec Klips do złączy SC/APC

0,74 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54459
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/APC Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Element do łączenia światłowodów SC/APC Waga…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Klips do złączy SC/PC

Qoltec Klips do złączy SC/PC

0,74 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54458
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/PC Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Element do łączenia światłowodów SC/PC Waga netto:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 0.9 | Zestaw 10szt.

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 0.9 | Zestaw 10szt.

73,80 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54498
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/APC Typ włókna: Jednomodowy Średnica kabla: 0.9 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Szybkozłącze światłowodowe SC/APC 10 szt. Głębokość / Długość opakowania: 15 mm Szerokość opakowania: 70 mm Wysokość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm

7,01 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54216
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/APC Typ włókna: Jednomodowy Średnica kabla: 3.0 mm Opakowanie: Polybag Waga netto [kg]: 0.0020 Waga brutto [kg]: 0.0030 Gwarancja: 24 miesiące
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm

5,54 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54494
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Informacje dodatkowe: Stosowane głównie dla płaskich kabli 2x3, ale również dla 2.0 i 3.0 Rodzaj złączy: SC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe,…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/APC |Singlemode | 3.0mm

7,38 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54496
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Informacje dodatkowe: Stosowane głownie do kabli 2.0 i 3.0, ale również do płaskich kabli 2x3. Rodzaj złączy: SC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe,…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 0.9 | Zestaw 10szt.

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 0.9 | Zestaw 10szt.

73,80 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54499
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Średnica kabla: 0.9 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC 10 szt. Głębokość / Długość opakowania: 15 Szerokość opakowania: 70 Wysokość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

5,54 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54497
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Informacje dodatkowe: Stosowane głownie do kabli 2.0 i 3.0, ale również do płaskich kabli 2x3. Rodzaj złączy: SC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe,…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

5,54 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54495
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Informacje dodatkowe: Stosowane głównie dla płaskich kabli 2x3, ale również dla 2.0 i 3.0 Rodzaj złączy: SC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe,…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

6,46 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54215
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Średnica kabla: 3.0 mm Opakowanie: Polybag Waga netto [kg]: 0.0350 Waga brutto [kg]: 0.0430 Gwarancja: 24 miesiące
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe FC/APC | Singlemode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe FC/APC | Singlemode | 0.9mm

3,51 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54173
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Złącza światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm

2,05 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54174
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 3.0 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe FC/UPC | Multimode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe FC/UPC | Multimode | 0.9mm

2,25 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54175
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/UPC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe FC/UPC | Singlemode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe FC/UPC | Singlemode | 0.9mm

2,32 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54171
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe FC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Złącza światłowodowe FC/UPC | Singlemode | 3.0mm

3,58 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54172
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 3.0 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe FC/UPC |Multimode | 3.0mm

Qoltec Złącza światłowodowe FC/UPC |Multimode | 3.0mm

1,81 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54176
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/UPC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 3.0 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe LC/APC | Singlemode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe LC/APC | Singlemode | 0.9mm

4,32 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54161
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność: ? 0.3…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe LC/APC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącza światłowodowe LC/APC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

498,15 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54431
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe LC/APC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Złącza światłowodowe LC/APC | Singlemode | 3.0mm

2,27 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54162
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych Średnica kabla: 3.0 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność: ? 0.3…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe LC/PC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącza światłowodowe LC/PC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

479,70 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54432
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/PC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe LC/UPC | Multimode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe LC/UPC | Multimode | 0.9mm

3,69 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54163
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/UPC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność: ? 0.3…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe LC/UPC | Singlemode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe LC/UPC | Singlemode | 0.9mm

3,58 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54159
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność: ? 0.3…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe LC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Złącza światłowodowe LC/UPC | Singlemode | 3.0mm

2,77 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54160
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych Średnica kabla: 3.0 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 100s (niecięte włókno) Tłumienność: ? 0.3…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe LC| Multimode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącza światłowodowe LC| Multimode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

442,80 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54434
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Kompletny…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe SC | Multimode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącza światłowodowe SC | Multimode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

442,80 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54433
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: kompletny…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe SC/APC | Singlemode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe SC/APC | Singlemode | 0.9mm

3,69 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54167
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 60s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Złącza światłowodowe SC/APC | Singlemode | 3.0mm

3,32 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54168
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 3.0 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 60s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe SC/PC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącza światłowodowe SC/PC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

442,80 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54430
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/PC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe SC/UPC | Multimode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe SC/UPC | Multimode | 0.9mm

2,92 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54169
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 60s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe SC/UPC | Multimode | 3.0mm

Qoltec Złącza światłowodowe SC/UPC | Multimode | 3.0mm

3,23 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54170
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 3.0 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 60s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 0.9mm

Qoltec Złącza światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 0.9mm

3,32 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54165
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 0.9 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 60s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

Qoltec Złącza światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 3.0mm

3,58 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54166
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Dla kabli wewnętrznych. Kabel odgałęźny. Średnica kabla: 3.0 mm Średnica światłowodu: 125 µm (657A, 657A2) Średnica bufforu: 250 µm Czas pracy: ok. 60s (niecięte włókno) Tłumienność:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącza światłowodowe ST | Multimode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącza światłowodowe ST | Multimode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

583,02 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54435
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: ST Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Kompletny…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

564,57 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54444
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Kompletny…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm |  Zestaw montażowy | 200 szt.

Qoltec Złącze światłowodowe FC | Multimode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200 szt.

597,78 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54455
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 3.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Kompletny…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

597,78 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54443
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe FC/APC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

664,20 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54454
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/APC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 3.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

564,57 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54442
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/PC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe FC/PC | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

597,78 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54453
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/PC Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 3.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe LC | Multimode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe LC | Multimode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

564,57 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54450
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC Typ włókna: Wielomodowy Średnica kabla: 3.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Kompletny zestaw do montażu złącza LC - 200szt Waga netto: 0,2710 kg Waga brutto: 0,2720 kg Gwarancja: 24 miesiące Waga netto…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe SC | Multimode | 3.0mm | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe SC | Multimode | 3.0mm | 200szt.

531,36 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54449
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC Typ włókna: Wielomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa, Średnica kabla: 3.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Kompletny…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe ST | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe ST | Singlemode | 2.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

664,20 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54441
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: ST Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 2.0 mm Średnica światłowodu: Jednomodowy Opakowanie:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Złącze światłowodowe ST | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

Qoltec Złącze światłowodowe ST | Singlemode | 3.0mm | Zestaw montażowy | 200szt.

597,78 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54452
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: ST Typ włókna: Jednomodowy Zastosowanie: Telekomunikacja, przemysł, sieci miejskie rozległe i lokalne, pasywne sieci światłowodowe, telewizja kablowa. Średnica kabla: 3.0 mm Opakowanie: Polybag Zawartość opakowania: Kompletny…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ