wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Zakupy na raty
Kategorie
Kontakt
 • proGSM Radosław Pasek
  ul. Kazimierza Wielkiego 1
  58-100 Świdnica
  NIP: 884-209-94-57
 • E-mail:sklep@progsm.pl
 • TelefonTel/fax 74 853 00 00
  sklep 508 241 313
  serwis 508 241 341
 • Gadu Gadu2468351
 • Godziny działania sklepuPn - Pt 10.00 - 18.00, Sob. 10.00 - 14.00
Tania i szybka wysyłka
paczkomaty 24/7

przedpłata - już od 12 zł
wysyłka 3-5 dni roboczych

alt
przedpłata - 18 zł
pobranie - 24 zł
wysyłka w 24h
Autoryzacje
alt
alt
Programy partnerskie
AGD Świdnica
Sklep ProGSM.pl - opinie klientów
 
 
 
Systemy płatności
 • Dotpay
 • tpay.com

Zakupy na raty

Sprzedaż ...

Sprzedaż ratalna

 


                 Jako jedną z form płatności w sklepie, umożliwiamy Państwu proste i bezpieczne zakupy na raty. Współpracujemy ze znaną na rynku usług finansowych firmą Żagiel S.A, która oferuje kredyty na bardzo atrakcyjnych warunkach.


Teraz możesz kupować na raty bez wychodzenia z domu.


                  W każdym produkcie znajduje się kalkulator ratalny, który dla podanej liczby rat i wielkości wpłaty własnej, umożliwi Państwu szybkie ustalenie przybliżonej wartości raty. Szczegółowe informacje na temat zakupów w systemie ratalnym znajdą Państwo tutaj

 

 

 

Jak kupić na raty?

 

1. Wybierz produkty.
 

2. Złóż zamówienie wybierając jako formę płatności „raty”.
3. Wypełnij formularz, uzupełniając go danymi potrzebnymi do sporządzenia umowy ratalnej. Ważne jest aby dane, które będą wpisywane były poprawne i autentyczne ponieważ będą one sprawdzone w dalszym procesie weryfikacji, a ewentualne błędy mogą utrudnić, przedłużyć lub wręcz uniemożliwić zawarcie umowy ratalnej.
4. Potwierdź zamówienie klikając w wysłany przez nas mailem link.
5. Twój wniosek ratalny zostanie przesłany przez nas do firmy Żagiel. Jeśli zadeklarowałeś przy zamówieniu początkową wpłatę własną, będziesz miał dwie możliwości jej zapłacenia:

 

 • przelewem – w takiej sytuacji prośba o przelew wraz z numerem rachunku bankowego, na który mają zostać wpłacone pieniądze zostanie wysłana w e-mailu z informacją o skompletowaniu zamówienia.
 • za pobraniem – deklarowaną wpłatę należy przekazać kurierowi w gotówce przy odbiorze towaru.

 

6. Kiedy zamówiony towar będzie skompletowany i gotowy do wysyłki, firma Żagiel zostanie o tym automatycznie powiadomiona i w ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego skontaktuje się z Tobą w celu weryfikacji danych do przygotowania umowy.
7. Podczas rozmowy telefonicznej konsultant firmy Żagiel poprosi Cię o podanie dodatkowych danych – pamiętaj aby przygotować dowód osobisty oraz drugi dokument tożsamości. Konsultant Żagiel przekaże Ci decyzję kredytową, powie też, które dokumenty będą niezbędne do podpisania umowy.
8. W ciągu maksymalnie 2 dni otrzymasz za pośrednictwem firmy kurierskiej dwa egzemplarze umowy kredytowej. Kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego. Do podpisanej umowy dołącz kserokopie dokumentów, jeśli są one w danym przypadku wymagane.

9. Po otrzymaniu przez Żagiel podpisanej umowy kredytu i dokumentów potwierdzających dochody następuje weryfikacja zgodności dokumentów. W ciągu 24 godzin od otrzymania podpisanej umowy kredytu firma Żagiel powiadomi sklep o możliwości realizacji zamówienia towaru.

10. Kiedy otrzymamy od firmy Żagiel informację o podpisaniu umowy (oraz, w przypadku wpłaty własnej, po zaksięgowaniu jej na naszym koncie bankowym), zamówienie trafi do wysyłki, o czym zostaniesz poinformowany mailem.


Przejdź do strony głównej