Darmowa    wysyłka   za    zakupy    powyżej    199 zł

Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Qoltec
paczkomaty 24/7

przedpłata - już od 15 zł
wysyłka 3-5 dni roboczych

alt
przedpłata - 18 zł
pobranie - 24 zł
wysyłka w 24h
  • tpay.com
  • Paynow
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Qoltec

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje
12X Pigtail SC/APC SM G652D

12X Pigtail SC/APC SM G652D

136,62 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: hrt463_18877
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
dodaj do porównaniadodaj do schowka
ADAPTER SC SIMPLEX MM Standard

ADAPTER SC SIMPLEX MM Standard

1,74 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: hrt463_13766
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Adapter USB 3.1 typ C męski/VGA żeński | 1080P | 23 cm

Adapter USB 3.1 typ C męski/VGA żeński | 1080P | 23 cm

49,45 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50376
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: USB 3.1 typ C męski / VGA żeński Standard: USB 3.1 Przeznaczenie: tablet, laptop, smartfon, PC Opakowanie: Polybag Średnica załamania kabla: 45-60 mm Informacje dodatkowe: - Obsługa standardu MHL Długość: Adapter (cm): 4,5 x 4,5…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Adapter USB typ C męski/ RJ-45 żeński | 20cm

Adapter USB typ C męski/ RJ-45 żeński | 20cm

73,21 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50378
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: USB 3.1 typ C Męski / RJ-45 Żeński Standard: USB 3.1 Przepustowość: 1000Mbit/s Przeznaczenie: laptop Opakowanie: Polybag Średnica załamania kabla: 45-60 mm Informacje dodatkowe: - Obsługa standardu MHL Długość: Adapter (cm): 2,3…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Adapter USB typ C męski/DP żeński | 4K | 23cm

Adapter USB typ C męski/DP żeński | 4K | 23cm

53,58 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50377
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: USB 3.1 typ C męski / DisplayPort żeński Standard: USB 3.1 Przeznaczenie: tablet, laptop, smartfon, PC Opakowanie: Polybag Średnica załamania kabla: 45-60 mm Informacje dodatkowe: - Obsługa standardu MHL Długość: Adapter (cm):…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Bateria Qoltec do notebooka - TOSHIBA PA3534U

Bateria Qoltec do notebooka - TOSHIBA PA3534U

107,05 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: incAKQTNAB00370
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Pojemność baterii (mAh): 4400 Typ akumulatora / baterii: Li-Ion Napięcie baterii (V): 10,8 Brak efektu pamięci: Tak Wymiary [G x S x W] (mm): 200 x 47 x 15 Waga (g): 310 Informacje dodatkowe: !! http://monolith-power.pl/?a=search&type=output_batteries…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Etui na Apple iPhone 7 plus |  TPU

Etui na Apple iPhone 7 plus | TPU

10,25 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt51381
  • Dostępność: Dostępny
Typ: Etui - plecki Przeznaczenie: Apple Przekątna ekranu: 5.5" Model: iPhone 7 Plus | A1661| A1784 Materiał: TPU Kolor: Bezbarwny | Przeźroczysty Informacje dodatkowe: Idealnie dopasowane do telefonu Nie pogrubia telefonu Zapewnia pełny dostęp do wszystkich…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Etui na Samsung Galaxy S8 | TPU

Etui na Samsung Galaxy S8 | TPU

10,25 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt51386
  • Dostępność: Dostępny
Typ: Etui - plecki Przeznaczenie: Samsung Przekątna ekranu: 5.8" Model: Galaxy S8 | SM-G950F Materiał: TPU Kolor: Bezbarwny | Przeźroczysty Informacje dodatkowe: Idealnie dopasowane do telefonu Nie pogrubia telefonu Zapewnia pełny dostęp do wszystkich…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Kabel USB 3.1 typ C męski | USB 2.0 A męski | 1m

Kabel USB 3.1 typ C męski | USB 2.0 A męski | 1m

6,46 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50487
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: USB 3.1 typ C męski / USB A męski Standard: USB 2.0 Długość kabla: 1 m Przepustowość: 480mbps Natężenie: 3 A Przeznaczenie: tablet, smartfon, laptop, PC Opakowanie: Polybag Średnica załamania kabla: 45-60 mm Temperatura pracy:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Moduł bateryjny do UPS | 2kVA | 72VDC | 12V | AGM

Moduł bateryjny do UPS | 2kVA | 72VDC | 12V | AGM

571,61 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt53932
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Typ urządzenia obciążającego: UPS Napięcie ładowania: 14.4 ~ 15V Parametry: 6 szt. x 12V 7Ah (6 szt. w jednym ciągu) Napięcie znamionowe: 13.5 ~ 13.8V Czas podtrzymania: Nawet 3-krotne wydłużenie czasu podtrzymania awaryjnego Uwagi:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
MUFA ŚWIATŁOWODOWA FTTH 16F

MUFA ŚWIATŁOWODOWA FTTH 16F

47,81 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: hrt463_13147
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 2m

8,00 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54282
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Rodzaj patchcorda: Jednomodowy Rodzaj złączy: SC/APC - SC/APC Typ włókna: 9/125 Standard włókna: G652D Typ transmisji światłowodowej: Simplex Tłumienność: 60 dB Element wzmacniający: Włókno aramidowe Średnica pola modu: 9 µm Średnica…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 2m

Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 2m

17,59 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54011
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj patchcorda: Wielomodowy Rodzaj złączy: SC/UPC - SC/UPC Typ włókna: 50/125 Standard włókna: OM2 Typ transmisji światłowodowej: Duplex Tłumienność:
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G657A2 | 2m

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G657A2 | 2m

4,16 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54439
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/UPC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G657A2 Średnica rdzenia: 9/125 µm Powłoka: LSZH Średnica kabla: 0.9 mm Tłumienność: 55 dB Długość kabla: 2 m Kolor: Biały Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G657A2 | 3m

Pigtail światłowodowy FC/UPC | Singlemode | 9/125 | G657A2 | 3m

4,48 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54440
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Wysokość opakowania: 10 mm Szerokość opakowania: 140 mm Głębokość / Długość opakowania: 140 mm Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/UPC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G657A2 Średnica rdzenia: 9/125 µm Powłoka: LSZH Średnica kabla: 0.9 mm…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | 9/125 | G657A2 | 3m

Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | 9/125 | G657A2 | 3m

5,32 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54437
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/APC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G657A2 Średnica rdzenia: 9/125 µm Powłoka: LSZH Średnica kabla: 0.9 mm Tłumienność: 60 dB Długość kabla: 3 m Kolor: Biały Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec  Akumulator AGM | 12V | 36Ah | Bezobsługowy | Wydajny | LongLife | do UPS, skutera

Qoltec Akumulator AGM | 12V | 36Ah | Bezobsługowy | Wydajny | LongLife | do UPS, skutera

335,79 zł / szt
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt53084
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: AGM Pojemność: 36Ah Napięcie: 12V Maksymalny prąd ładowania: 10.5A Maksymalny prąd rozładowania: 330A (5sec) Ładowanie buforowe: 13.5 - 13.8 V Ładowanie cykliczne: 14.5 - 15.0 V Pojemność przy danej temperaturze: 40°C : 102% 25°C…
szt Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec  Bateria do Huawei Mate 9 | 3900mAh

Qoltec Bateria do Huawei Mate 9 | 3900mAh

22,32 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt52095
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ ogniwa: Li-poly Pojemność: 3900 mAh Napięcie: 3.82 V Kod baterii: HB396689ECW Kompatybilna z: Huawei Konfigurator: notebookspareparts.pl Uwagi: Należy usunąć folię zabezpieczającą ze złącza baterii. Wymiary: 87 x 67 x 4 mm Głębokość…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec  Listwa zasilająca antyprzepięciowa | 5 gniazd | 1.8m | Szara

Qoltec Listwa zasilająca antyprzepięciowa | 5 gniazd | 1.8m | Szara

44,77 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50270
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Liczba gniazd typu E: 5szt. Wtyczka: Europejska Długość przewodu zasilającego: 1.8m Ochrona linii danych: Nie Włącznik: Quick Switch - podświetlany włącznik nożny Quick Switch (kolor podświetlenia): Zielony (opcjonalnie niebieski, w…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec  Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 3m

Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 3m

19,99 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54077
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj patchcorda: Wielomodowy Rodzaj złączy: LC/UPC - LC/UPC Typ włókna: 50/125 Standard włókna: OM3 Typ transmisji światłowodowej: Duplex Tłumienność:
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | G652D | 2m

Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | G652D | 2m

40,25 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54357
  • Dostępność: Dostępny
Wysokość opakowania [mm]: 20 Szerokość opakowania [mm]: 180 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 225 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/APC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G652D Długość kabla: 2 m Kolor: Żółty, Zielony Informacje dodatkowe:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | G657A2 | 2m

Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | G657A2 | 2m

39,99 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54358
  • Dostępność: Dostępny
Wysokość opakowania [mm]: 20 Szerokość opakowania [mm]: 180 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 225 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/APC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G657A2 Długość kabla: 2 m Kolor: Żółty, Zielony Informacje dodatkowe:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | G657A2 | 2m

Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/UPC | Singlemode | G657A2 | 2m

35,43 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54360
  • Dostępność: Dostępny
Wysokość opakowania [mm]: 25 Szerokość opakowania [mm]: 160 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 180 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/UPC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G657A2 Długość kabla: 2 m Kolor: Żółty, Niebieski Informacje dodatkowe:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | G652D | 2m

Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | G652D | 2m

55,69 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54361
  • Dostępność: Dostępny
Wysokość opakowania [mm]: 25 Szerokość opakowania [mm]: 180 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 223 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/APC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G652D Długość kabla: 2 m Kolor: Żółty, Zielony Informacje dodatkowe:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | G657A2 | 2m

Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/APC | Singlemode | G657A2 | 2m

61,72 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54362
  • Dostępność: Dostępny
Wysokość opakowania [mm]: 25 Szerokość opakowania [mm]: 180 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 223 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/APC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G657A2 Długość kabla: 2 m Kolor: Żółty, Zielony Informacje dodatkowe:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/UPC | Singlemode | G657A2 | 2m

Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy SC/UPC | Singlemode | G657A2 | 2m

37,13 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54364
  • Dostępność: Dostępny
Wysokość opakowania [mm]: 25 Szerokość opakowania [mm]: 160 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 180 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC Rodzaj pigtaila: Jednomodowy Standard włókna: G657A2 Długość kabla: 2 m Kolor: Niebieski, Żółty Informacje dodatkowe:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter 2x MOLEX żeński/ PCI-E 6pin męski | 15cm

Qoltec Adapter 2x MOLEX żeński/ PCI-E 6pin męski | 15cm

7,01 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50431
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Długość kabla: 15 cm Typ: 2x MOLEX żeński/ PCI-E 6pin męski Standard: MOLEX Przeznaczenie: PC Opakowanie: Polybag Temperatura pracy: -10?-80? Kolor: Czarno-żółty Waga brutto: 0,0180 kg Waga netto: 0,0110 kg Gwarancja: 24 miesiące Waga…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter 2x MOLEX żeński/PCI-E 8pin męski |15cm

Qoltec Adapter 2x MOLEX żeński/PCI-E 8pin męski |15cm

6,64 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50433
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Długość kabla: 15 cm Typ: 2x MOLEX żeński/ PCI-E 8pin męski Standard: MOLEX Przeznaczenie: PC Opakowanie: Polybag Temperatura pracy: -10?-80? Kolor: Czarny + żółty Głębokość / Długość opakowania: 120 mm Wysokość opakowania: 200 mm Szerokość…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter do wentylatora Molex / 3 pin | 0.18m

Qoltec Adapter do wentylatora Molex / 3 pin | 0.18m

5,35 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt53061
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Standard: Molex Długość kabla: 0.18 m Przeznaczenie: PC Opakowanie: Polybag Temperatura pracy: -20? - 80? Kolor: Czarno - żółty Waga brutto: 0,011 kg Waga netto: 0,006 kg Gwarancja: 24 miesiące Waga brutto [kg]: 0.011 Waga netto [kg]:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter HDMI A męska | DVI (24+1) żeńska

Qoltec Adapter HDMI A męska | DVI (24+1) żeńska

12,36 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50515
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: HDMI A męski / DVI (24+1) żeński Standard: HDMI v1.3 Przepustowość: 10.2 Gb/s Rozdzielczość: max. WQXGA Częstotliwość odświeżania: max. 144 Hz Format kolorów: RGB, Y'CBCR 4:4:4, Y'CBCR 4:2:2 Głębia kolorów: 48 bit/px Przestrzeń…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter HDMI A męski | HDMI A żeński | kątowy

Qoltec Adapter HDMI A męski | HDMI A żeński | kątowy

6,79 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50513
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: HDMI A męski / HDMI A żeński Standard: HDMI v2.0 Przepustowość: 18 Gb/s Rozdzielczość: max. 4K Częstotliwość odświeżania: max. 240 Hz Format kolorów: RGB, Y'CBCR 4:4:4, Y'CBCR 4:2:2, Y'CBCR 4:2:0 Głębia kolorów: 48 bit/px Przestrzeń…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter HDMI A męski | HDMI A żeński | kątowy | obrotowy

Qoltec Adapter HDMI A męski | HDMI A żeński | kątowy | obrotowy

11,99 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50516
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: HDMI A męski / HDMI A żeński Standard: HDMI v2.0 Przepustowość: 18 Gb/s Rozdzielczość: max. 4K Częstotliwość odświeżania: max. 240 Hz Format kolorów: RGB, Y'CBCR 4:4:4, Y'CBCR 4:2:2, Y'CBCR 4:2:0 Głębia kolorów: 48 bit/px Przestrzeń…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter HDMI A żeńska | DVI (24+1) męska

Qoltec Adapter HDMI A żeńska | DVI (24+1) męska

10,89 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50514
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Typ: HDMI A żeński / DVI (24+1) męski Standard: HDMI v1.3 Przepustowość: 10.2 Gb/s Rozdzielczość: max. WQXGA Częstotliwość odświeżania: max. 144 Hz Format kolorów: RGB, Y'CBCR 4:4:4, Y'CBCR 4:2:2 Głębia kolorów: 48 bit/px Przestrzeń…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter HDMI A żeńska | Mini HDMI C męska

Qoltec Adapter HDMI A żeńska | Mini HDMI C męska

7,75 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50523
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: HDMI A żeński / Mini HDMI C męski Standard: HDMI v2.0 Przepustowość: 18 Gb/s Rozdzielczość: max. 4K Częstotliwość odświeżania: max. 240 Hz Format kolorów: RGB, Y'CBCR 4:4:4, Y'CBCR 4:2:2, Y'CBCR 4:2:0 Głębia kolorów: 48 bit/px…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter HDMI A żeński | Micro HDMI D męski

Qoltec Adapter HDMI A żeński | Micro HDMI D męski

6,84 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50506
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Typ: HDMI A żeński / Micro HDMI D męski Standard: HDMI v2.0 Przepustowość: 18 Gb/s Rozdzielczość: max. 4K Częstotliwość odświeżania: max. 240 Hz Format kolorów: RGB, Y'CBCR 4:4:4, Y'CBCR 4:2:2, Y'CBCR 4:2:0 Głębia kolorów: 48 bit/px…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter HDMI A żeński | Micro HDMI D męski | 0.2m

Qoltec Adapter HDMI A żeński | Micro HDMI D męski | 0.2m

16,44 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50399
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Typ: HDMI A żeński / Micro HDMI D męski Standard: HDMI v1.4 Długość kabla: 0.2 m Przepustowość: 10.2 Gb/s Rozdzielczość: max. 4K Częstotliwość odświeżania: max. 144 Hz Format kolorów: RGB, Y'CBCR 4:4:4, Y'CBCR 4:2:2 Głębia kolorów:…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy FC/APC - SC/APC | Simplex | Singlemode

Qoltec Adapter hybrydowy FC/APC - SC/APC | Simplex | Singlemode

3,52 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54158
  • Dostępność: Dostępny
Szerokość opakowania [mm]: 15 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 40 Wysokość opakowania [mm]: 70 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/APC - SC/APC Typ: Simplex Typ włókna: Jednomodowy Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy FC/UPC - ST/UPC | Simplex | Multimode

Qoltec Adapter hybrydowy FC/UPC - ST/UPC | Simplex | Multimode

1,34 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54156
  • Dostępność: Dostępny
Szerokość opakowania [mm]: 15 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 40 Wysokość opakowania [mm]: 70 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/UPC - ST/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Wielomodowy Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy FC/UPC - ST/UPC | Simplex | Singlemode

Qoltec Adapter hybrydowy FC/UPC - ST/UPC | Simplex | Singlemode

2,06 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54157
  • Dostępność: Dostępny
Szerokość opakowania [mm]: 15 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 40 Wysokość opakowania [mm]: 70 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: FC/UPC - ST/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Jednomodowy Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - FC/UPC | Simplex | Multimode

Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - FC/UPC | Simplex | Multimode

40,17 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54148
  • Dostępność: Dostępny
Szerokość opakowania [mm]: 15 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 40 Wysokość opakowania [mm]: 70 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Wielomodowy Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - FC/UPC | Simplex | Singlemode

Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - FC/UPC | Simplex | Singlemode

36,78 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54149
  • Dostępność: Dostępny
Szerokość opakowania [mm]: 15 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 40 Wysokość opakowania [mm]: 70 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Jednomodowy Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - SC/UPC | Simplex | Multimode

Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - SC/UPC | Simplex | Multimode

36,78 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54146
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/UPC - SC/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Wielomodowy Tłumienność:
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - ST/UPC | Simplex | Multimode

Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - ST/UPC | Simplex | Multimode

38,38 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54150
  • Dostępność: Dostępny
Szerokość opakowania [mm]: 15 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 40 Wysokość opakowania [mm]: 70 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: LC/UPC - ST/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Wielomodowy Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy SC/UPC - FC/UPC | Simplex | Multimode

Qoltec Adapter hybrydowy SC/UPC - FC/UPC | Simplex | Multimode

3,52 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54152
  • Dostępność: Dostępny
Szerokość opakowania [mm]: 15 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 40 Wysokość opakowania [mm]: 70 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Wielomodowy Tłumienność:
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy SC/UPC - FC/UPC | Simplex | Singlemode

Qoltec Adapter hybrydowy SC/UPC - FC/UPC | Simplex | Singlemode

4,80 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54153
  • Dostępność: Dostępny
Szerokość opakowania [mm]: 15 Głębokość / Długość opakowania [mm]: 40 Wysokość opakowania [mm]: 70 Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Jednomodowy Tłumienność:
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter hybrydowy SC/UPC - ST/UPC | Simplex | Multimode

Qoltec Adapter hybrydowy SC/UPC - ST/UPC | Simplex | Multimode

4,16 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt54154
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Rodzaj złączy: SC/UPC - ST/UPC Typ: Simplex Typ włókna: Wielomodowy Informacje dodatkowe: Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych. Opakowanie: Polybag Waga brutto [kg]:…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter IEC 320 C14/ FRENCH | 0.15m

Qoltec Adapter IEC 320 C14/ FRENCH | 0.15m

17,16 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt53907
  • Dostępność: Aktualnie niedostępny
Producent: Qoltec Długość kabla: 0.15 m Wtyczka: IEC 320 C14 Gniazdo: FRENCH Grubość żyły: 3 x 1.5 mm2 Prąd wyjściowy: 16A 250V~ Przeznaczenie: UPS, PDU, PC, komputery serwerowe Opakowanie: Polybag Kolor: Czarny Waga brutto: 0,1360 kg Waga netto: 0,1350…
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter IEC 320 C14/ SCHUKO | 0.15M

Qoltec Adapter IEC 320 C14/ SCHUKO | 0.15M

17,16 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt53906
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Długość kabla: 0.15 m Wtyczka: IEC 320 C14 Gniazdo: SCHUKO Grubość żyły: 3x1.5 mm2 Prąd wyjściowy: 16A 250V~ Przeznaczenie: UPS, PDU, PC, komputery serwerowe Opakowanie: Polybag Kolor: Czarny Waga brutto: 0,1365 kg Waga netto: 0,1350…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka
Qoltec Adapter Micro HDMI D męski | VGA żeński | +3.5mm Audio | 0.2m

Qoltec Adapter Micro HDMI D męski | VGA żeński | +3.5mm Audio | 0.2m

39,85 zł / szt.
  • Producent: Qoltec
  • Numer katalogowy: qlt50403
  • Dostępność: Dostępny
Producent: Qoltec Typ: Micro HDMI D męski / VGA żeński + audio żeński Standard: HDMI v1.3 Długość kabla: 0.2 m Przepustowość: 10.2 Gb/s Rozdzielczość: max. WQXGA Częstotliwość odświeżania: max. 144 Hz Format kolorów: RGB, Y'CBCR 4:4:4, Y'CBCR 4:2:2 Głębia…
szt. Do koszyka
dodaj do porównaniadodaj do schowka

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ